Najdete nás na       

360° Challenge v Liberci má své vítěze

V sobotu 5. 9. 2015 se v liberceé Home credit areně v rámci sportovního veletrhu SPORT LIFE uskutečnil již 2. závod běžeckého závodu s překážkami s vlastní vahou těla 360° Challenge. Slunce nadJeštědem zářilo a tak závodníci mohli vyběhnout vstříc humusákům! Liberecké překvapilo, že se okruh běží celkem 3 a tak v cíli padali překvaením z vlastních výkonů.

Šest kilometrů dlouhá trať byla rozdělena celkem do tří kol, kde se vždy zdolávaly čtyři stanoviště po dvou cvicích. Tentokrát nejvíce účastníky potrápily žebáci do cílové rovinky.

Ani v Liberci jsme neochudili děti ani dospělé a tak se startovalo celkem dvakrát. Oproti pražské 360tce vyhrává první v cíli a tak se absolutním vítežem závodu stal s časem 52:20:00 František Patay. Ženskou kategorii ovládla Veronika Krásná z Jablonce, která si přijela 360tku vyzkoušet v rámci své připravy na MS Spartan race v USA.

Všichni závodníci však ukázali, že na to mají a takse placka z dílny Spaltlandu na krku houpala všem! Ímto děkujeme všem zúčastněným, za skvělé výkony pod Ještědem a budeme se těšit zase příště v Liberci!

Veliké díky patří samozřejmě i partnerům, bez kterých by se tento závod neuskutečnil.

www.360tka.cz

Muži:

1. František Patay
2. Roman Ouhrabka
3. Pavel Kysela

 

Ženy:

1. Veronika Krásná
2. Lucie Mádlová
3. Romana Sitová

liberec 2015 blog 1   liberec 2015 blog 2 liberec 2015 blog 3
liberec 2015 blog 4 liberec 2015 blog 5

Mediální partneři

 
Ronnie cz  transparent MuscleAndFitness transparent          SB logo 
 
 

Ostatní

 
Logo v4final   remastered onwhite jestedman logo    spl logo nove cerny textamix     nessi sport logo statera spal to    FITNESS CAKE LOGO sede hit fitness logo  logo andel prus logoftvs