Najdete nás na       

Běh pro Terezku 2018

fb behproterezku thumpPříběh Terezky Knappové závodníkům 360tky nebyl cizí a tak už část startovného šla do kasičky na léčbu na klinice Axon při závodu v Chrudimi. Hlavní gro celé sezony ale vyvrcholilo v sobotu 16. 6. na Monaku u Slatiňan samotným během pro Terezku.

Příběh Terezky Knappové závodníkům 360tky nebyl cizí a tak už část startovného šla do kasičky na léčbu na klinice Axon při závodu v Chrudimi. Hlavní gro celé sezony ale vyvrcholilo v sobotu 16. 6. na Monaku u Slatiňan samotným během pro Terezku.

Běh pro Terezku jsme vybrali jako zlatý hřeb na konci sezóny” , usmívají se organizátoři. A jako jediný závod z celé série 360Challenge to byl závod nevšední. “Nevšední nebyl motiv, každou sezonu jsme vždy pomáhali předem vybraným dětem, ale pro závod jsou typické cviky s vlastní vahou těla, které jsme tentokrát vypustili a tak se jednalo o klasický běh.

IMG 3665 thumpIMG 4232 thump

Závodníkům byly nabídnuty 2 tratě 10 km a 3,6 km malebnou Podhůrou. Vybíhali nejen se sluncem v duši, ale i v zádech. Jako první se na trať vyřítili závodníci na kratší okruh a hned v zápětí nadšenci a drtiči kilometrů, kterým start obohatil červený dým s doslova oslňujícím účinkem.

IMG 4235 thump

Na startu je přivítala sama Terezka v doprovodu babičky a maminka se zařadila do řad závodníků a odběhla si okruh na počest své holčičky.
Nejrychleji cílovou pásku protli na 3,6 km Jiří Mifek a 10 km Bořivoj Čejka, kteří ráno pomáhali se značením trati a přípravou celého závodu. Díky nim nikdo nezabloudil a mohl se tak kochat přírodou a panoramaty, která místní terén nabízel.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili ať už osobně nebo na dálku, všem, kterým není osud jiných lhostejný.

16. 6. 2018 na Monaku jsme totiž zabojovali proti osudu společně a s částkou 13 645 Kč to za to stálo!

Výsledková listina - ke stažení

 
 

Mediální partneři

 
 Ronnie cz  transparent childczkdesizacvicit logo v01 2SB logo rozbehnito logoMuscleAndFitness transparentSvet outdooru logo průhledné velkéoutfanaticlogo
 
 

Ostatní

 
  amix nessi nowe logo  spal to    vivantis logo Bahnak logo2015     smakdancelovers logo emotion logo světlý podklad    desensky Salming Logo webb COV logo haven logobikesport logolivesweaters logoLOGO  BŽB IWELEDA logo
mesto chrudim logochrudim zdrave mesto eng3lesy chrudim