Najdete nás na

360tka uzavřela sportovní sezonu ve velkém stylu

2017 360challenge Praha podzim 03 thumpPoslední 360tka této sezony je za námi. V sobotu 2. září naposledy v tomto roce závodníci protnuli cílovou pásku v Riegrových sadech.

Sobotní 360tka byla plná překvapení. Vše začalo počasím, které se i přes nepříznivé předpovědi umoudřilo a bylo naprosto ukázkové. Závodníci tak měli ideální podmínky pro běh a podávali parádní výkony. Hvězdou závodu se stal 11 letý Kryštof Vaněk, který si střihl závod s dospěláky a doběhl na neuvěřitelném druhém místě. Právem byl vyhlášen jako hrdina závodu.

2017 360challenge Praha podzim 01 thump2017 360challenge Praha podzim 02 thump

Sobotní 360tku si bude dlouho pamatovat i Martin Kopr Kopřiva, který doběhl v čase 38:58 a konečně vybojoval první místo. První příčka mu zaslouženě patří a my gratulujeme. Přesně minutu za Martinem doběhl Tomáš Dvořák a třetí místo obsadil Jakub Petříček. V kategorii žen zazářila Anna Stocknerová s časem 46:20, o necelou minutku později dokončila Marie Nováková. Na třetím místě doběhla Radka Kozlová.

Velké povzbuzování proběhlo i na závěr závodu. Hromadný support posledního závodníka v cílové rovince bolestivých žabáků je důkazem toho, že 360tka podporuje sportovního ducha, týmovost a zdravou rivalitu. Tyto hodnoty se snaží předat i dětským závodníkům. Právě dětí se dostavilo velké množství. Dobrovolníka Libora prohnala na trati patnáctka mladých sportovců a budoucích hvězd dospělácké kategorie.

2017 360challenge Praha podzim 05 thump2017 360challenge Praha podzim 06 thump2017 360challenge Praha podzim 07 thump

O závodníky i přihlížející bylo během dne dobře postaráno. Předvedly se tanečnice z Pole Heaven a vystoupil také Progy, autor originálního songu 360tky "Ty na to máš". Atmosféra byla strhující a všichni ze sebe vydali maximum. V tomto závodě získali ti nevytrvalejší poslední dílek CLASSIC do série TRINITAS a uzavřeli tak sezonu s kompletní sbírkou medailí.

Letošní sezona sice končí, ale nezoufejte, 360tka už se poctivě připravuje na příští rok. Chystají se novinky nejen na trati!

2017 360challenge Praha podzim 03 thump2017 360challenge Praha podzim 04 thump

Těšíme se na další rok, gratulujeme a děkujeme všem závodníkům, kteří byli v letošním roce součástí rodiny 360tky. Všichni dokázali bojovat s vlastním tělem i myslí a obhájili tak heslo závodu „TY NA TO MÁŠ“.