Najdete nás na       

Lázně Kynžvart podruhé hostily 360tku

V sobotu 5. srpna proběhl druhý ročník 360tky v městečku Lázně Kynžvart. Celý den se nesl v duchu emocí a radosti z pohybu. Na prvních příčkách se nekonalo žádné překvapení. Nejvyšší stupínek obhájil Jakub Podzimek s časem 0:49, což bylo přesně minutu rychlejší, než v minulém roce. Za ženy doběhla první a také obhájila, Petra Königová, místní závodnice, v čase 1:08. Oproti loňsku se zlepšila o celé 4 minuty. V závěsu doběhli Ludvík Ctirad a Petr Placek. Těsně za vítězkou se umístily Zuzana Kohoutová a Miluše Lišková.

Lazne Kynzvart 2017 2 thumpLazne Kynzvart 2017 3 thumpLazne Kynzvart 2017 4 thump

Sobotní 360tka nebyla jen závod, ale zároveň akce na podporu nemocného Honzíka. Sešlo se rekordních 20.500 Kč! Vybrané peníze pomohou Honzíkovi a celé jeho rodině v boji s vrozenou nemocí. Velký obdiv patří především jeho mamince, která se nevzdává a je pravou bojovnicí, což dokázala i v závodě, který sama odběhla.

Lazne Kynzvart 2017 5 thumpLazne Kynzvart 2017 6 thumpLazne Kynzvart 2017 7 thump

Děti byly tentokrát hlavními hrdiny celého dne. Sešlo se jich na startu více než 40 a porazily tak v účasti dospělé závodníky. Přes tropické teploty podali dospělí i děti heroické výkony a všem patří obdiv a obrovská gratulace. Kromě dobrovolníků, kteří byli naprosto úžasní, se do organizace závodu zapojilo celé město v čele s místním hasičským sborem. Nejhlučnějšími fanoušky byly opět děti, které dodávaly závodu tu pravou fair play atmosféru. Pro všechny zúčastněné byl připraven bohatý doprovodný program a již tradiční fotbalový turnaj Káza cup. Příští rok se závodníci i diváci mohou těšit na známou trasu, tentokrát však v opačném směru. Organizátoři již znají termín - 4. 8. 2018. “Věříme, že dá zabrat nejen nováčkům, ale potrápí i zkušené patrioty”, usmívá se Bartáková.

Lazne Kynzvart 2017 8 thumpLazne Kynzvart 2017 9 thumpLazne Kynzvart 2017 1 thump

Letos nás čeká ještě jeden velmi důležitý závod. Na závěr sezony, na místě, kde vše vzniklo. V Praze, Riegerových sadech, v sobotu 2. září, proběhne podzimní 360tka Challenge.
Těšíme se na dospělé i děti všech věkových kategorií. Závod je pro malé i velké, profesionální i amatérské sportovce, kteří se chtějí posunout dále. 360tka je komplexní závod, kde bojuješ s vlastním tělem a myslí. Přijď se přesvědčit, že TY NA TO MÁŠ.

2.září
Riegrovy sady
start 11:00
www.360tka.cz

 

Mediální partneři

 
supertelocz logo powerful logo krivky  signal radio logo Ronnie cz  transparent SB logo kdesizacvicit logo v01 2 MuscleAndFitness transparentlogo resetmag cerne FIN 03
 
 

Ostatní

 
  amix nessi nowe logo multisport logo spal to statera CS logo  vivantis logo Bahnak logo2015  saunia logo progy logo Logo v4final   remastered onwhite 360academy d produktlazne kynzvart logoNMR logo CMYK krivkyUA store logomonnami logoHadovka logo fitnessnominal