Najdete nás na       

Chrudimská vichřice

První ročník závodu 360tka se konal před třemi lety v Riegrových sadech v Praze. Původní myšlenka se však zrodila právě v Chrudimi. Stejně, jako zakladatelka závodu Nikola Bartáková. Díky tomu závodníci již podruhé zavítali na 360tku Tour do Pardubického kraje.

Letošní 360tka Chrudim proběhla ve znamení náročné trati, extrémního vichru a krásné Podhůrské přírody. Závodníci startovali u rozhledny Báry a museli překonat 4 stanoviště, trasu dlouhou přeš 6 kilometrů a k tomu silný vítr. Vichřice sice třikrát odnesla stan, ale závodníci si poradili bravurně. Dokonce byla pokořena první pečeť TRINITAS . Pro třetí dílek do medailové skládačky si doběhl Karel Nitsche.

2017 Chrudim 1 thump2017 Chrudim 2 thump2017 Chrudim 4 thump

Vítězem se stal již ostřílený závodník Jakub Podzimek, který si máknul ještě před samotným startem. Dorazil totiž na místo startu loňského. Nakonec si odnesl originální cenu pro absolutního vítěze, kovového válečníka od DESA.cz. O minutku později doběhl Petr Králík a na třetí místo dosáhl Aexandr Hurskij, který si pochvaloval veliké zlepšení trati oproti prvnímu ročniku. První příčku v kategorii žen obsadila Kateřina Mairychová . Druhá doběhla Nikola Čížková s Jitkou Křenkovou doslova v patách.

Cílovou rovinku pořadatelé vyšperkovali. Obsahovala nejen nechvalně proslulé humusáky a zrádné kačáky, navíc se táhla do prudkého kopce. O to větší gratulace patří všem finisherům. Samozřejmě nechyběl ani start dětí, které se hlásily na místě a byly nejmilejší součástí závodu. "Tak poctivé žabičky, jaké předvedly děti, jsme na závodech ještě neměli", pochvalovala si Nikola.

2017 Chrudim 5 thump2017 Chrudim 6 thump2017 Chrudim 3 thump

Celý závod probíhal pod záštitou města Chrudim a byl součástí projektu Zdravé město. O doprovodný program se se postarala děvčata z poledance Emotion a nechybělo ani skvělé občerstvení. Veliké díky patří chrudimským dobrovolníkům a ČČK Chrudim v čele s Vratislavem Příhodou. Pořadatelé i účastnici byli se závodem velmi spokojeni, dokonce ukáply i slzy dojetí.

Kam zamíří 360tka Tour příště?
Potkáme se v Brně 10. 6. 2017,
v čase 9.00 - 15:00 hod.

Tak kdy už si konečně dokážeš,
že TY NA TO MÁŠ?!

 

Výsledková listina - ke stažení

Vítězové závodu:

Vítězové ženy:

1. místo - Kateřina Mairychová

2. místo - Nikola Čížková

3. místo - Jitka Křenková

 

Vítězové muži:

1. místo - Jakub Podzimek

2. místo - Petr Králík

3. místo - Alexandr Hurskij

 

Aktuality můžeš sledovat na našem FB nebo na: www.360tka.cz

 
 

Mediální partneři

 
supertelocz logo powerful logo krivky  signal radio logo Ronnie cz  transparent SB logo kdesizacvicit logo v01 2 MuscleAndFitness transparent
 
 

Ostatní

 
amix nessi nowe logo multisport logo spal to statera CS logo vivantis logo Bahnak logo2015 saunia logo progy logo Logo v4final   remastered onwhite 360academy dancelovers logo emotion logo světlý podklad logo bc chrudim maso francouz bikesport logo desenskyNMR logo CMYK krivkyUA store logomonnami logoHadovka logo fitnessSvet outdooru logo průhledné velkénominal

mesto chrudim logochrudim zdrave mesto eng3mestske lesy logo

Akce probíhá za podpory města Chrudim