Najdete nás na

Aprílová 360tka pokořena a vtípky šly stranou!

DSC 0781kopieKrásné pořasí, jako přímo na objednávku! Přesně tak začala hned od rána 360tka, která se uskuteřnila už již po 4. v Riegrových sadech. Skvělé podmínky všechny jen burcovali k lepším výkonům a rekordům. V Riegrových sadech závod probíhal dokonce po sedmé!

Kromě krásného počasí, které se v dubnu na 360tce vyskytne zřídka, byla velkým překvapením i obměna na stupních vítězů. Známé tváře nahradili nováčci, kteří si medaili rozhodně zasloužili. První muž Jakub Podzimek doběhl v čase 31,38, čímž vytvořil nový traťový rekord! Přibližně 10 minut za ním doběhla první odvážná žena Lenka Koutná. Novinkou letošního ročníku jsou štafety, kde 1. místo vybojovaly Fitmami. 3 maminky, kterým forma rozhodně nechybí.

Pokračovat ve čtení

Libercem se po roce prohnala mrazivá 360tka

DSC 0367 thumpV sobotu byl v Liberci k vidění zvláštní úkaz. Ve ski areálu Vesec začaly padat sněhové vločky a na dopoledne areál ovládla mrazivá verze 360tky. Vidět jste mohli desítky běžících lidí, provádějících prapodivné cviky. Někteří z nich byli spoře oděni jen v tričku s krátkým rukávem, jiní obalení ve vrstvách funkčního oblečení, na nohou pouze tenisky. Všichni měli jedno společné, běželi jediný zimní závod letošní sezony 360tku WINTER!

Lázně Kynžvart podruhé hostily 360tku

Lazne Kynzvart 2017 1 thumpV sobotu 5. srpna proběhl druhý ročník 360tky v městečku Lázně Kynžvart. Celý den se nesl v duchu emocí a radosti z pohybu. Na prvních příčkách se nekonalo žádné překvapení. Nejvyšší stupínek obhájil Jakub Podzimek s časem 0:49, což bylo přesně minutu rychlejší, než v minulém roce. Za ženy doběhla první a také obhájila, Petra Königová, místní závodnice, v čase 1:08. Oproti loňsku se zlepšila o celé 4 minuty. V závěsu doběhli Ludvík Ctirad a Petr Placek. Těsně za vítězkou se umístily Zuzana Kohoutová a Miluše Lišková.

Brněnské Lužánky rozpálila 360tka

IMG 7103 thumpO víkendu proběhla historicky první Brněnská 360tka Tour. Tým 360tky zakotvil v parku Lužánky a přichystal pro závodníky jedinečný zážitek. Počasí zprvu dělalo cavyky a po ránu z nebe padaly trakaře. Ještě před startem však udeřily první paprsky a nastal pěkný pařák.