Najdete nás na       

Chrudimský závod pomáhá Pestalozzi

pesto logoKaždý rok je 360tka spojena s pomocí a napomáhá bojovat proti osudu. Stejně jako organizátorům, ani závodníkům 360tky není osud jiných lhostejný a tak část startovného putuje na pomoc.

 

Loni jsme celou sezonu věnovali Terezce. Její příběh si můžete přečíst ZDE. Jako bonus byl na konci sezony uspořádán speciální běh na 10 a 3,6 km na její podporu. Celá částka za celou sezonu putovala jako podpora na delfinoterapii.  Ani letos, v sezoně 2019 jsme na Terezku nezapomněli a tak kromě humusáků, můžeš okusit klasický běh na 10 a 3,5 km v Prachovicích. Ale… Po návratu do Chrudimi mě oslovil příběh J.J.Pestalozziho centra. A tak květnový chrudimský závod poputuje na jejich počest.

Kdo je Centrum J.J.Pestalozziho

Centrum J.J.Pestalozziho pomáhá dětem, dospělým a seniorům už 27 let. Nabízí pomoc dětem, které neprožívají dětství tak šťastně, jak by si přály, a dospělým v krizi.

V centru pracuje řada psychologů, terapeutů a sociálních pracovníků, kteří pomáhají svým klientům řešit trápení “běžného” dne. Podávají pomocnou ruku při úmrtí blízkého člověka, při problémech ve vztazích, rozvodech, nezaměstnanosti, ale i obětem nebo svědkům násilí, velkých životních katastrof, sebevražd v blízkém okolí atd.

VÍCE ZDE: https://pestalozzi.cz.

Jak 360tka pomáhá:

  • z každého stratovného putuje část na Centrum J.J.Pestalozziho nebo na Terezku (dle závodu)
  • v den závodu, je na místě zapečetěná kasička Centra Pestalozziího, kam je možné přispět
  • tombola o hodnotné ceny, kde výtěžek také putuje na pomoc.

Přidej se k nám, třeba jen výkonem a zpříjemněním závodu všem kolem.