Najdete nás na       

Novinky 2019

S novou sezónou jsme si opět připravili pár novinek! A věř, že se zase máš na co těšit. Ale aby jsme nesázeli jen samé novotvary, pár věcí jsme nechali.

V roce 2019 se opět můžeš těšit na štafety. Štafety tvoří vždy skupina 3 závodníků. Není možné, aby ji tvořilo méně nebo více členů.  Každý člen poběží jen jedno kolo a dělá stejná stanoviště a stejné množství opakování jako všichni závodníci. VÍCE O ŠTAFETÁCH

 

 

TRIČKA

Loni sklízely úspěch nové čelenky. A protože trička už máme všichni opraná, rozhodli jsme se, dát jim nový design! Co myslíš?! Trefili jsme se? Těšit se na ně můžeš už v únoru na prvním závodě.

 

CVIKY

Co by to bylo za novou sezonu bez nových cviků!  Na trase o délce 6 km tě z rytmu běhu opět po cca 400m rozhodí stanoviště vždy z dvěma cviky. A jaké jsem vybrali tentokrát? Těšit se můžeš na paliče stehen, supermana, klasické humusáky, ale i mnohem víc.

 

CATERING

Pro rok 2019 jsme zamakali i na cateringu, tak se nech překvapit. Svačinu s sebou už si rozhodně brát nemusíš.

 

Nové medaile jsou samozřejmostí a jako bonus k trinitas jsme přidali i běh pro Terezku. Na tento běh byla vymyšlená speciální medaile, která k trinitas dokonale zapadne!