Najdete nás na       

360tka a novinky pro sezónu 2018

ŠTAFETA

stafeta resize

Tým na 360tce tvořili 3 závoďáci a společně běželi celý závod - všechny 3 kola. Pro novou sezonu, tu ale máme štafety.

A pozor! U štafet to bude trošku jinak něž u týmů, které teď úplně vymizí z naší startovky.

Protože má 360tka 3 kola, musí štafetu tvořit 3 členové, ani o jednoho méně nebo více. Každý člen poběží jen jedno kolo a dělá stejná stanoviště a stejné množství opakování jako všichni závodníci. Po svém celém jednom kole předává štafetový kolík dalšímu členovi. Štafetový kolík obdrží každý štafeta od 360tky. Počítá se čas nejrychlejší štafety (té která bude v cíli jako první). VÍCE O ŠTAFETÁCH

OLDIES VLNA

oldies vlna resize

Na všichni si troufnou na 360tku v plné parádě, tak jsme vymysleli oldies. Poprvé ji můžeš otestovat na jarní 360tce v Praze. Jedná se o speciální vlnu, která závodí mimo hlavní závod. Proběhnou si celou 360tku, ale počet opakování na jednotlivých stanovištích je čistě jen na nich. Oldies vlna nemá svého vítěze, vyhrává každý, kdo protne cílovou pásku.

ČELENKY a TRIČKA

Nová sezona si žádá nový design.Protože víme, že upocené vlasy v obličeji nejsou IN, nechali jsme pro Tebe navrhnout čelenky a k tomu přišla rovnou i nová trika! Těšit se na ně můžeš už v únoru na prvním závodě.

NOVÉ CVIKY

Každý závod se pyšní novými cviky a měnit to nebudeme ani tentokrát. Na trase o délce 6 km tě z rytmu běhu opět po cca 400m rozhodí stanoviště vždy z dvěma cviky. A jaké jsem vybrali tentokrát? Podívej se na ně ve videu:

A pamatuj, podvádět se nevyplácí!