Najdete nás na       

SRTG Příbram - značka absolutní týmovosti

Představení

Jsme jedna z Spartan Race Training Group skupin, z Příbrami. Baví nás běh a hlavně překážkové závody. Máme rádi výzvy a rádi se v týmu překonáváme.

2. Na 360tku jste vyrazili jako tým, jak jste se o závodu dozvěděli?

O závodu jsme se dozvěděli z facebooku z reklamy. Závod nás zaujal protože je to celkem změna v typu závodu na který trénujeme. (Spartan Race). Hlavně cviky které v něm jsou jsou na celé tělo a svoje tělo by měl člověk perfektně zvládnout.

srtg pribram 1 thumpsrtg pribram 2 thump

3. Proběhly speciální přípravy a tréninky?

Zkusili jsme si při našich trénincích všechny cviky za závodu a zařadili do tréninku. Hlavně trénujeme výběhy do kopců, v Příbrami máme haldy suti z dolů, kde je slušné převýšení a výborný terén.

4. Jaké stanoviště Vás potrápilo nejvíce?

Určitě humusaci a žábaci. I když trénujeme angličaky, tak humusaci dali hodně zabrat, jak časově, tak fyzicky. Žabaci dost klouzali a po tom všem to byla celkem dřina :)

5. Co pro vás znamená týmovost?

Začali jsme spolu, spolu jsme skončili.

srtg pribram 3 thumpsrtg pribram 4 thump

6. Do cíle jste dobíhali společně. Běželi jste spolu celý závod?

Ano běželi jsme společně celý závod a navzájem se hecovaly. Cviky jsme na stanovištích dělali společně a snažili jeden druhého podpořit. Vždy jeden počítal a držel tempo pro tým.

7. Zajímavé postřehy?

Velice nás překvapili hezké ceny a to že jsme skončili na 2. místě. Měli jsme z toho velkou radost. Taky dobrovolníci skvěle podporovali, dost nám to pomohlo.