Najdete nás na       

Devatenáctiletá slečna, která se doslova postavila všem čelem!

terka vargova Terezka   kraska thumpTerezka se narodila jako naprosto zdravé dítě a nikdy neměla žádné zdravotní problémy. Vlastně do svých jedenácti let žila normální život jako většina jejích vrstevníků. Osudový zlom nastal v roce 2010, kdy lékaři Terezce diagnostikovali vážné onkologické onemocnění. Během chvíle se jí a její rodině ze dne na den radikálně změnil celý život. “Do té doby jsme byli vlastně úplně normální rodina. Dcera chodila do školy a měla své koníčky. Učení ji bavilo, věnovala se angličtině, hrála na flétnu a dokonce se i jako samouk začala učit latinu, protože jejím snem bylo stát se magistrou farmacie” vzpomínají rodiče.

Pokračovat ve čtení

Terezka Knappova - dvouletá holčička s jiskrou

terezka knapkova Terez pasovka kveten 2017 thump2 letá holčička s jiskrou, která září jako hvězdička na noční obloze.

Osud nebývá nakloněný všem stejně a boužel tomu tak bylo i u Terezky. Terezka při porodu málem zemřela, ale přes výhledy, které jsou z toho nejčernějšího scénáře Terezka bojuje a dělá rodičům velikou radost. Po několika hodinách, kdy nechali porod běžet, šla ven císařským řezem a doktoři byli v šoku, v jakém stavu ji vyndali. Byla téměř vykrvácená a nedýchala.

Pokračovat ve čtení

360tka a novinky pro sezónu 2018

Po se zóně jsme zasedli ke stolu s blokem a tužkou a zamysleli se nad tím, co by vám mohlo na 360tce chybět a nebo víc bavit. Chceme trochu posílit týmového ducha a dát možnost zkusit si závod každému. Podrobně o všem v článku.

Pokračovat ve čtení

Ve třech se to lépe táhne

stafeta ikonaTým na 360tce tvořili 3 závoďáci a společně běželi celý závod - všechny 3 kola. Pro novou sezonu, tu ale máme štafety.
A pozor! U štafet to bude trošku jinak něž u týmů, které teď uplně vymizí z naší startovky.

Pokračovat ve čtení

360tka mi změnila život

blog Karel Chrudim zabaci360tka přináší různé příběhy. Od nejmenších sportovců, přes zkušené profíky dává zabrat všem. Bojujete s vlastní vahou, vlastním tělem a především s vlastní myslí. Zaujal nás příběh Karla, který se dostal do situace, kdy potřeboval udělat zásadní změnu ve svém životě. A právě závod 360tka byl součástí jeho proměny.

Pokračovat ve čtení