Najdete nás na       

Terezka Knappova - dvouletá holčička s jiskrou

terezka knapkova Terez pasovka kveten 2017 thump2 letá holčička s jiskrou, která září jako hvězdička na noční obloze.

Osud nebývá nakloněný všem stejně a boužel tomu tak bylo i u Terezky. Terezka při porodu málem zemřela, ale přes výhledy, které jsou z toho nejčernějšího scénáře Terezka bojuje a dělá rodičům velikou radost. Po několika hodinách, kdy nechali porod běžet, šla ven císařským řezem a doktoři byli v šoku, v jakém stavu ji vyndali. Byla téměř vykrvácená a nedýchala.

Pokračovat ve čtení

360tka a novinky pro sezónu 2018

Po se zóně jsme zasedli ke stolu s blokem a tužkou a zamysleli se nad tím, co by vám mohlo na 360tce chybět a nebo víc bavit. Chceme trochu posílit týmového ducha a dát možnost zkusit si závod každému. Podrobně o všem v článku.

Pokračovat ve čtení

Ve třech se to lépe táhne

stafeta ikonaTým na 360tce tvořili 3 závoďáci a společně běželi celý závod - všechny 3 kola. Pro novou sezonu, tu ale máme štafety.
A pozor! U štafet to bude trošku jinak něž u týmů, které teď uplně vymizí z naší startovky.

Pokračovat ve čtení

360tka mi změnila život

blog Karel Chrudim zabaci360tka přináší různé příběhy. Od nejmenších sportovců, přes zkušené profíky dává zabrat všem. Bojujete s vlastní vahou, vlastním tělem a především s vlastní myslí. Zaujal nás příběh Karla, který se dostal do situace, kdy potřeboval udělat zásadní změnu ve svém životě. A právě závod 360tka byl součástí jeho proměny.

Pokračovat ve čtení

Honzíkova cesta jinak než ji všichni známe

honzik 03360tka myslí na všestrannost, ale ne vždy prověřujeme jen toho sportovního ducha. Letos v jsme se v rámci závodu v Lázních Kynžvart rozhodli pomoci malému Honzíkovi. Bojovníkovi, který má snad naše heslo Ty na to máš vyryté na tváři! Zapoj se i Ty!

Pokračovat ve čtení